Kaip sudominti poilsiautojus Lietuvoje, arba 3 idėjos Jūsų kaimo turizmo sodybai

Neslėpkime – panašu kad Lietuvos turizmo sektoriaus nuotaikos labai optimistinės. Ir labai dideli lūkesčiai kitų metų vasaros sezonui.

Kodėl? Nes ir 2020, ir 2021 buvo geri metai tiems, kas priima svečius Lietuvoje. Atėjus kovidui, visi lietuviai staiga “iš naujo įsimylėjo Lietuvą”. Nes pailsėti kažkur reikia, o užsienyje daug kam vis dar atrodo ir pavojinga, ir papildomų rūpesčių daug.

Taigi, mielieji kaimo turizmo sodybų savininkai, prisipažinkite – ar jau galvojate kaip padidinti pelną kitąmet? Gal jau laikas plėstis? Ir kažkuo nustebinti savo lankytojus?

O tie, kas nusipirko žemės, arba vis dar turi žemės daugiau nei patiems reikia – nejaugi negalvojate kaip tą žemę pelningiau įdarbinti?

Panašu, kad dabar vis dar neblogas laikas statyti kažką naujo. Taip, statybos ir medžiagos pabrango. Ir visgi manome, kad pinigus saugiau dabar įdarbinti, nei laukti kol tie pinigai ir toliau nuvertės.

O jei ir jus turite žemės ir/ar pinigų, ir svarstote ką daryti – štai Jums keletas idėjų.

Miško namelis Druskininkuose / M. Šernos/D. Urbanavičienės asmeninio albumo nuotr.

1. Tradiciškai netradiciniai A formos nameliai.

Atrodo, A formos nameliai statomi jau seniai. Ir vis dar turi savo stiprių gerbėjų, kurie juos myli ir vertina.

Reikia pavyzdžių?
Padėjome prikelti antram gyvenimui šį simpatišką ir jaukų miško namelį prie Druskininkų.
Jo istoriją rasite čia: https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1412207/vieno-namelio-istorija-kaip-sovietmecio-ledaine-virto-kaseciu-parduotuve-o-veliau-modernia-poilsio-vieta
Smalsu kaip jis dabar laikosi?
https://www.facebook.com/miskonamelis

Taigi, musu didelei nuostabai šis A formos namelis kai kam atrodo įdomesnis nei kupoliniai namai (apie juos skaitykite žemiau). Ir potencialiems užsakovams, ir patyrusiems NT brokeriams, ir netgi architektams.

namelis medyje

2.  Nameliai medžiuose

Beprotiškai populiarūs visame pasaulyje. Net kelių JAV serialų ir realybės šou “žvaigždės”. Užsienyje nameliai medžiuose dažnai būna užimti metams į priekį ir ilgiau. Geras užimtumas atrodo ir Lietuvoje.

Kodėl populiarūs? Tikriausiai todėl, kad labai patinka vaikams. O ir suaugusiems padeda sulėtinti gyvenimo tempą, ir laikinai grįžti į smagias vaikystės akimirkas. Su vaikais, ar be jų.

Ir tikriausiai todėl, kad nėra taip paprasta gerai pagaminti tuos namelius. Juk medžiai ir juda, ir toliau auga. Tai prideda papildomų iššūkių statant.

namelis medyje 2

namelis medyje 2

Namelius medžiuose kolkas gaminome privatiems užsakovams (ir jų vaikams). Asmeniniam naudojimui, ne nuomai.
Pavyko pagaminti kokybiškai. Net kontroliuojančios institucijos nerado už ką baudos išrašyti.  
Mielai pagamintume ir nuomai. Ir net su malonumu ir patys ten vėliau apsilankytume. Aišku, jei savo eilės pavyks sulaukti.

Kupolas prie ezero

3. Ir, aišku, mediniai kupolai

Ne, ne tie šiltnamiai. Ne pigios mažos pavėsinės. Ir ne tie, kuriuos surenka aikštėje per šventes.

O rimti mediniai A++ klasės namai ar pastatai, tinkantys gyventi visus metus.

Tiems, kas buvo jaukiame didesniame kupole – daug pasakoti nereikia.
Tiems, kas nebuvo – geriau vieną kartą pajausti tą erdvę, nei šimtą kartų išgirsti.
(Norintiems apsilankyti – kviečiame į šiuo metu statomą renginių erdvę, 25 km nuo Vilniaus į Molėtų pusę).

Renginių kupolo statyba

Renginių kupolo statybaNeslėpsime – kolegos įsimylėjo kupolus. Pabuvo jose, pajuto įkvėpimą ir ryšį su gamta, ir… įgudusia statybininko akimi pastebėjo daug statybinio broko. Užsidarė su konstruktoriais, daug diskutavo, derino, ieškojo sprendimų. Taip pagaliau pagamino savo kupolo versiją.

Vėlgi, žinome kad Lietuvoje pigesni kupolai populiarūs ir paklausūs. Šiuo metu turime kitos paskirties kupolinių projektų, bet mielai padėtume Jums ir su kupoline kaimo turizmo sodyba. Ir mielai ten patys siųstume klientus, kurie nori praleisti kelias dienas kupole.

Štai tokios 3 idėjos Jums.
Iki kito vasaros sezono dar yra laiko ir įgyvendinti Jūsų idėjas.
Svajokite, darykite, ir mėgaukitės gerais rezultatais!

Norite sužinoti plačiau apie vieną ar kelias iš šių idėjų?
Ar jei turite kitų drąsių idėjų, ir reikia pagalbos jas įgyvendinant?
Rašykite, skambinkite!
Еsame čia kad atsakyti į Jūsų klausimus ir Jums padėti.

Reikia pagalbos?

UAB MaRichi Homes turi virš 12 metų patirties statybose. Pastatėme, rekonstravome bei įrengėme ne vieną kokybišką ir prabangų svajonių namą ar pastatą.

Atlikdami vidaus ir lauko apdailą, užtikriname kokybę smulkiausioje detalėje. Kiekviena siūlė, kiekvienas kampas yra tiksliai tokie, kokie buvo numatyti projekte. Tai leidžia Jums mėgautis geriausiu rezultatu, kai namo statyba Jums tampa harmoninga patirtimi.

Siekdami išlaikyti kokybę be jokių kompromisų, atidžiai apgalvojame kiekvieną statybų etapą ir kruopščiai jam ruošiamės, nuolat ieškome įdomių, inovatyvių sprendimų.

Siūlome išmanius, technologijomis pagrįstus sprendimus, kurie yra ir lengvesni naudoti, ir padeda sukurti patogesnę aplinką.

Pateikite greitą užklausą

Trumpai aprašykite savo projektą, skubumo lygį, bei kokios pagalbos Jums reikia.

Ačiū už Jūsų žinutę, ją gavome ir netrukus atsakysime.
Klaida bandant išsiųsti žinutę. Bandykite vėliau dar kartą.